Mieszkanie, 53m², Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój
299.000zł

Wyposażenie

Opis

Lądek Zdrój ul. Rataja. Słoneczne mieszkanie w bloku  o pow. 53,46 m kw, składajace się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Z balkonu  widok na Czarną Góre.  Lokal posiada komórkę lokatorską.  Ogrzewnie miejskie. 
Lądek Zdrój jest nie tylko jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce, lecz również wymienione jest w gronie najstarszych uzdrowisk europejskich. Lądek otoczony jest Górami Złotymi i usytuowany prawie u stóp Śnieżnika, górującego nad Ziemią Kłodzką, od wieków stanowi magnes dla turystów i  kuracjuszy. Usytuowanie miasta, jego zabytki, urok części staromiejskiej oraz zieleń parków w zdroju stanowią o niepowtarzalnej atmosferze panującej w tym urokliwym uzdrowisku. Największym bogactwem Lądka są wody termalne, wykorzystywane w lecznictwie. Źródlane wody lecznicze przywracają sprawność i witalność, natomiast górskie krajobrazy zachęcają do  romantycznych spacerów i wędrówek. Kurort zapewnia wypoczynek, rehabilitację oraz zdrowy relaks. W pobliżu ośrodek sportów zimowych i nartostrady Czarna Góra. 
 Cena sprzedaży 299 000 zł. – sprzedaż w systemie aukcyjnym. Istnieje możliwość kupienia bez aukcji. Oferty proszę składać na adres Kłodzko, ul. Boh. Getta 11a bezpośrednio lub pisemnie pocztą elektroniczna na adres kgn@kgn.pl Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu handlowego i innych przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. tel. Agnieszka Radomska 666 039 371 lub 74/867-08-06. Zapraszamy. www.pgn.net.pl,

Kontakt:
Agnieszka Radomska
tel: 666039371
aga@kgn.pl

Kontakt do biura:
PGN Agnieszka Radomska
666039371
aga@kgn.pl

  • ID: 23962
  • Wyświetleń: 11