Dom, 181m², Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój
999.000zł

Wyposażenie

Opis

Okolice Lądka Zdrój, Kłodzka. Nowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 114 m kw.,  z garażem dwustanowiskowym połozony na działce o pow. 5700 m kw. (57 arów). Parter: salon, pokój, łazienka, korytarz, kuchnia, garaż dwustanowiskowy; I Piętro: duży pokój nad garażem + 2 pokoje+korytarz, łazienka, II Piętro: strych.  Na podłogach płytki.  Budynek wg. projektu ” Dom w Rododendronach II”. Ogrzewanie gazowe podłogowe (gaz z butli). Na parterze okna i drzwi antywłamaniowe. Jest alarm w budynku. Dom oddany do użytku w 2024 roku. Doprowadzone media: woda (studnia), szambo ekologiczne.  
 Lądek Zdrój jest nie tylko jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce, lecz również wymienione jest w gronie najstarszych uzdrowisk europejskich. Lądek otoczony jest Górami Złotymi i usytuowany prawie u stóp Śnieżnika, górującego nad Ziemią Kłodzką, od wieków stanowi magnes dla turystów i  kuracjuszy. Usytuowanie miasta, jego zabytki, urok części staromiejskiej oraz zieleń parków w zdroju stanowią o niepowtarzalnej atmosferze panującej w tym urokliwym uzdrowisku. Największym bogactwem Lądka są wody termalne, wykorzystywane w lecznictwie. Źródlane wody lecznicze przywracają sprawność i witalność, natomiast górskie krajobrazy zachęcają do  romantycznych spacerów i wędrówek. Kurort zapewnia wypoczynek, rehabilitację oraz zdrowy relaks. W pobliżu ośrodek sportów zimowych i nartostrady Czarna Góra. 
 Cena sprzedaży 999 000 zł. – sprzedaż w systemie aukcyjnym. Istnieje możliwość kupienia bez aukcji. Oferty proszę składać na adres Kłodzko, ul. Boh. Getta 11a bezpośrednio lub pisemnie pocztą elektroniczna na adres kgn@kgn.pl Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu handlowego i innych przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. tel. Agnieszka Radomska 666 039 371 lub 74/867-08-06. Jacek Łastowski 697 834 391 Zapraszamy. www.pgn.net.pl, www.kgn.pl, www.nieruchomosciklodzko.pl 

Kontakt:
Agnieszka Radomska
tel: 666039371
aga@kgn.pl

Kontakt do biura:
PGN Agnieszka Radomska
666039371
aga@kgn.pl

  • ID: 24534
  • Wyświetleń: 25